GKS "Błękitni" Stary Olsztyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Stary Olsztyn - KS Wojciechy 4:1
  • LKS Różnowo - Warmianka Bęsia 1:3
  • Burza Słupy - Reduta Bisztynek 5:2
  • Cresovia Górowo Ił. - Zryw Jedwabno 2:1
  • Danpol Knopin - Orzeł Czerwonka 3:0
  • Gietrzwałd Unieszewo - Tempo Ramsowo Wipsowo 2:3
  • Pisa II Barczewo - GLKS Jonkowo 3:1
  •        

Najbliższe spotkanie

Pisa II BarczewoBłękitni Stary Olsztyn
Pisa II Barczewo   Błękitni Stary Olsztyn
2014-04-26, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Błękitni Stary Olsztyn 4:1 KS Wojciechy
LKS Różnowo 1:3 Warmianka Bęsia
Burza Słupy 5:2 Reduta Bisztynek
Cresovia Górowo Ił. 2:1 Zryw Jedwabno
Danpol Knopin 3:0 Orzeł Czerwonka
Gietrzwałd Unieszewo 2:3 Tempo Ramsowo Wipsowo
Pisa II Barczewo 3:1 GLKS Jonkowo

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Sport.pl

Wyszukiwarka

Wydarzenia

Przekaż 1 % na swój klub....

  • autor: Pysiaku, 2013-01-29 00:00

z dopiskiem oczywiście  Błękitni Stary Olsztyn...


Mini-Chat

Mecz 2014-04-18, 16:00


herb Błękitni Stary Olsztyn 4:1 herb KS Wojciechy
Błękitni Stary Olsztyn   KS Wojciechy

Aktualności

16 KOLEJKA

  • autor: blekitni, 2014-04-19 16:04


Błękitni Stary Olsztyn - KS Wojciechy 4:1 (1:1)
 
bramki:
 
1:0 Ł. Gorgol
1:1 KS Wojciechy (k)
2:1 P. Mazurkiewicz 
3:1 Ł. Gorgol (k)
4:1 P. Mazurkiewicz 


 Informacje o kadrze Błękitni Stary Olsztyn :

1. Bogumił Stendel żółta kartka   
2. Marek Głosek  zmiana 70" Piotr Kamiński   
3. Marek Buchowski kapitan   
4. Dariusz Tapek  (1 asysta)  zmiana 55" Łukasz Klimek   
5. Czarek Jagała   
6. Artur Fink   
7. Jarosław Szpejcher   
8. Rafał Tukalski   zmiana 60" Sławomir Pac   
9. Maciej Siteń żółta kartka   
10. Łukasz Gorgol bramka bramka  (2 asysty)   
11. Paweł Mazurkiewicz bramka bramka  (1 asysta).

 


Archiwum aktualności


Ostatnie spotkanie

Błękitni Stary OlsztynKS Wojciechy
Błękitni Stary Olsztyn 4:1 KS Wojciechy
2014-04-18, 16:00:00
    relacja »

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. daras76 88
2. mrxx11 83
3. emilok 73
4. APKamilx 30
5. jeffers 6

Kalendarium

24

04-2014

czwartek

Trening 18:00 Stary Olsztyn

25

04-2014

piątek

26

04-2014

sobota

Pisa II Barczewo - Błękitni Stary Olsztyn - 15:00

27

04-2014

niedziela

28

04-2014

pon.

29

04-2014

wtorek

30

04-2014

środa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Pisa II Barczewo - Błękitni Stary Olsztyn
GLKS Jonkowo - Gietrzwałd Unieszewo
Tempo Ramsowo Wipsowo - Danpol Knopin
Orzeł Czerwonka - Cresovia Górowo Ił.
Zryw Jedwabno - Burza Słupy
Reduta Bisztynek - LKS Różnowo
Warmianka Bęsia - KS Wojciechy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 113, wczoraj: 168
ogółem: 277 408

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny